Wyjątkowe promocje, Płytki Klasyczne 49,99 zł/m2 z chemią 😍 Sprawdź

Oficjalny Sklep Ceglany Renesans

dostawa Wysyłka 24 h

darmowa wycena Darmowa wycena

Współpraca

Szanowni Państwo w związku z dużym zainteresowanie ofertą na płytki ceglane, a tym samym rozwojem Naszej firmy obecnie poszukujemy partnerów biznesowych.

POSZUKUJEMY

PROJEKTANTÓW i
ARCHITEKTÓW

DEKORATORÓW
WNĘTRZ

FIRM Z
BRANŻY BUDOWLANEJ

DEWELOPERÓW i
WYKONAWCÓW

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem z Nami współpracy prosimy o kontakt emailowy cegmar.p@gmail.com lub telefoniczny 533-612-204 / 694-320-721

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer Telefonu (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Czytaj Politykę prywatności w stopce.

  Nie wiesz, czy nasza oferta jest dla Ciebie? Zadzwoń!

  Stale czekamy na pytania od naszych klientów pod numerami +48 533 612 204 oraz +48 730 721 600. Doradzamy naszym Klientom, wyliczamy ilość potrzebnego materiału, zarówno płytek ceglanych,  jak i produktów montażowych (klejefugiimpregnaty czy też grunty). Na życzenie Klienta jest możliwość cięcia cegły według indywidualnego projektu.

  Jak prezentują się płytki ceglane w wersji Retro?

  Aby zobaczyć, jak wyglądają nasze płytki na ścianie, należy kliknąć galerię produktu — tam wyświetlają się wszystkie zdjęcia. Jeśli chcecie Państwo zobaczyć więcej, polecamy nasz profil na Pinterest lub Instagram gdzie, znajdziecie o wiele więcej ciekawych inspiracji i pomysłów na wykorzystanie płytek z cegły, a także narożników.