Urodziny Ceglanego Renesansu! Wszystkie płytki RETRO 105 zł m2! *wietrzenie magazynu Sprawdź

Oficjalny Sklep Ceglany Renesans

dostawa Wysyłka 24 h

darmowa wycena Darmowa wycena

Dostawa i Montaż

Odbiór osobisty

siedziba firmy znajduje się w Rybniku przy ul. Jerzego Giedroycia 4

Dostawa przesyłką kurierską:

Cennik:

  1. do 22 m2    –    199zł
  2. od 23 – 44m2    –   398zł
  3. od 45 – 66m2    –    597zł

Uwaga:

Uprasza się Klientów o sprawdzanie zawartości przesyłek w obecności kuriera i w razie stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń o spisanie protokołu szkody. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu/mieszkania).

Transport wykonywany przez naszą firmę CEGMAR po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu i ceny. W razie wyboru tej opcji prosimy o telefon pod numer telefonu (+48) 533 612 204 lub kontakt przez formularz kontaktowy dostępny TUTAJ.

Montaż płytek

Montaż cegły na ścianę jest łatwą czynnością. Amator z całą pewnością poradzi sobie z tą nieskomplikowaną pracą. Oto przygotowanych przez Nas kilka cennych wskazówek do szybkiego i efektywnego montażu płytek ceglanych.

Montaż cegły na ścianę w 5 krokach:

  1. Gruntowanie powierzchni: za pomocą pędzla, opryskiwacza lub pistoletu do malowania rozprowadzamy grunt na powierzchni ściany.
  2. Klejenie: na suchej ścianie, klej gotowy lub do rozrobienia (rozrabiamy według opisu na opakowaniu) rozprowadzamy na płytce i dociskamy do ściany. Płytki układamy warstwa po warstwie według własnego uznania stylu, np. wiązanie krzyżowe, główkowe, wozówkowe itp. Pamiętajmy o zachowaniu odstępów pomiędzy płytkami ok. 1-1,5 cm na fugę.
  3. Fugowanie:  fugę gruboziarnistą o konsystencji półsuchej/suchej (do fugi dodajemy niewielką ilość wody) rozprowadzamy pomiędzy płytkami za pomocą pacy do fugowania (kielnia dostępna w szerokościach 6,8,10 i 12 mm). Zabrudzoną powierzchnię płytki czyścimy od razu ścierką.
    Można też pominąć ten punkt – zrobić ściankę bez fugi.
  4. Impregnacja: przed impregnacją upewniamy się, że ściana z płytek jest czysta i sucha – zmiatamy szczotką lub odkurzaczem. Następnie gotowy impregnat do płytek rozprowadzamy pędzelkiem, opryskiwaczem lub pistoletem do malowania. Zaimpregnowana ściana ma nasycony, żywy kolor oraz nie osiada na niej kurz.
  5. Podziwiamy efekt końcowy!

Efekt końcowy możemy zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych w naszej Galerii – zdjęcia są przesłane przez Naszych Klientów.

Mario Budowlaniec podpowiada:

Mając na uwadze cenny czas Naszych Klientów oraz wygodę i profesjonalizm – oferujemy fachowy i szybki montaż cegły na ścianę. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt przez formularz KONTAKTOWY, FACEBOOKA bądź telefon: 533 612 204 lub 730 721 600.