Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • NOWOŚĆ

  Płytki Podłogowe Floorencja

  Od: 150.00  / m2
  Wybierz opcje
 • Najczęściej wybierany

  na podłogę

  Płytki Podłogowe Lico

  Od: 150.00  / m2
  Wybierz opcje
 • stare płytki podłogowe rustykalne

  Płytki podłogowe RUSTYKALNE

  Od: 150.00  / m2
  Wybierz opcje
 • płytki podłogowe retro, aranżacja

  Płytki podłogowe RETRO

  Od: 150.00  / m2
  Wybierz opcje
 • Ceglane Płytki Podłogowe Klasyczne

  Od: 150.00  / m2
  Wybierz opcje

Płytki ceglane na podłogę

Płytki podłogowe ceglane nadają niepowtarzalny charakter każdemu pomieszczeniu – idealnie nadają się na tarasy, chodniki, posadzki, alejki… dla odważnych: do kuchni aranżowanej na styl grecki.

Płytki podłogowe ceglane to świetny wybór dla osób, chcących nadać swojemu pomieszczeniu wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru. Ich rustykalny styl sprawia, że pasują do aranżacji wnętrz, zarówno w stylu klasycznym, jak i bardziej nowoczesnym. Ceglane płytki podłogowe są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Jednym z największych atutów płytek podłogowych ceglanych jest ich estetyka. Ich nieregularny wygląd, dzięki charakterystycznej strukturze i kolorystyce, nadaje wnętrzu unikalnego charakteru. Wprowadzają one do pomieszczenia ciepło i przytulność, a jednocześnie nadają mu stylowy i oryginalny wygląd. W zależności od aranżacji, płytki ceglane mogą sprawić, że wnętrze nabierze cech klasycznego i eleganckiego stylu lub stać się elementem nowoczesnej aranżacji, w której kontrastują z surowymi meblami.