Wyjątkowe promocje, Płytki Klasyczne 49,99 zł/m2 z chemią 😍 Sprawdź

Oficjalny Sklep Ceglany Renesans

dostawa Wysyłka 24 h

darmowa wycena Darmowa wycena

Płytka ceglana RETRO — Czym się charakteryzuje? 7 cech RETRO

Zdecydowanie naszym najpopularniejszym modelem płytek ceglanych jest model RETRO. Ta płytka ceglana po położeniu na ścianę do złudzenia przypomina oryginalny stary mur ukazujący wozówkę, czyli lico cegły.

Jak każda z naszych płytek ceglanych powstała z oryginalnej ponad 100-letniej cegły rozbiórkowej, ciętej w sposób autoryzowany na najnowocześniejszej maszynie w Europie, co przekłada się na trwałość i najwyższą jakość produktu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Faktura płytek RETRO, porowatość i pozorna niedoskonałość podkreśla i wydobywa piękno każdej aranżacji, to niekwestionowany faworyt wśród różnych modeli płytek ze starej cegły. Ponadto płytki z cegły Retro mają wyrazisty i sentymentalny klimat, dzięki czemu pasują do każdego wnętrza: rustykalnego, boho, loft, jak i nowoczesnego, industrialnego. Cegła dekoracyjna będzie wspaniałą ponadczasową ozdobą pasującą do każdej ściany wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Wspaniała struktura i nieskończoność możliwości kolorystycznych to doskonała charakterystyka płytek ceglanych Retro, z pewnością odnajdziesz coś dla siebie w naszym sklepie: /https://ceglanyrenesans.pl/produkt/plytki-z-cegly-retro/

W tych płytkach mogą występować minimalne różnice wysokości i długości, ponieważ jest to oryginalna, ponad 100 letnia cegła rozbiórkowa. Występuje na niej również w mniejszej lub większej ilości zaprawa wapienna.

Krótka charakterystyka płytek RETRO

Charakterystyka płytek ceglanych RETRO

– naturalne krawędzie oryginalnej cegły,

– pozostałości zaprawy

– nieregularna powierzchnia płytki

– długość około 25 cm

– wysokość około 6,5 cm

– grubość płytki około 2 cm

– w jednym metrze kwadratowym jest 50 sztuk

Płytki Retro mogą być w kolorach rudości, jasnej delikatnej pomarańczy, czerwieni, bielone, bardziej lub mniej zniszczone… ogranicza nas jedynie kolor cegły, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej zdjęć z wykorzystaniem płytek ze starej cegły RETRO odnajdziesz w naszej sklepowej galerii https://ceglanyrenesans.pl/galeria/