Montaż

Montaż płytek ceglanych jest łatwą czynnością. Amator z całą pewnością poradzi sobie z tą nieskomplikowaną pracą. Oto przygotowanych przez Nas kilka cennych wskazówek do szybkiego i efektywnego montażu.

Montaż płytek ceglanych w 5 krokach:

  1. Gruntowanie powierzchni: za pomocą pędzla, opryskiwacza lub pistoletu do malowania rozprowadzamy grunt na powierzchni ściany.
  2. Klejenie: na suchej ścianie, klej gotowy lub do rozrobienia (rozrabiamy według opisu na opakowaniu) rozprowadzamy na płytce i dociskamy do ściany. Płytki układamy warstwa po warstwie według własnego uznania stylu, np. wiązanie krzyżowe, główkowe, wozówkowe itp. Pamiętajmy o zachowaniu odstępów pomiędzy płytkami ok. 1-1,5 cm na fugę.
  3. Fugowanie: mamy do wyboru gotowe fugi bądź fugę do rozrobienia. Fugę o konsystencji lekko półpłynnej umieszczamy w woreczku do fugowania (może być worek do żywności z odciętym rogiem) i rozprowadzamy pomiędzy płytkami. Zabrudzoną powierzchnię płytki czyścimy od razu ścierką.
    Można też pominąć ten punkt – zrobić ściankę bez fugi.
  4. Impregnacja: przed impregnacją upewniamy się, że ściana z płytek jest czysta i sucha – zmiatamy szczotką lub odkurzaczem. Następnie gotowy impregnat do klinkieru rozprowadzamy pędzelkiem, opryskiwaczem lub pistoletem do malowania. Zaimpregnowana ściana ma nasycony, żywy kolor oraz nie osiada na niej kurz.
  5. Podziwiamy efekt końcowy!

Efekt końcowy możemy zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych w naszej Galerii – zdjęcia są przesłane przez Naszych Klientów.

Gratulujemy pomysłowej aranżacji wnętrz !

 

Mając na uwadze cenny czas Naszych Klientów oraz wygodę i profesjonalizm – współpracujemy z firmą oferującą fachowy i szybki montaż płytek ceglanych. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt przez formularz KONTAKTOWY, FACEBOOKA bądź telefon: Marek Pochcioł 694-320-721

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress