Płytki Klasyczne - 49.99 zł / m2 przy zakupie chemii Sprawdź

Oficjalny Sklep Ceglany Renesans

dostawa Wysyłka 24 h

darmowa wycena Darmowa wycena

Mieszkanie w stylu Cottage – koniecznie dodaj płytki ceglane

Płytki ceglane pasują do każdego stylu (rustykalnego, boho, loftowego, industrialnego), wspaniale również podkreślą wygląd mieszkania w stylu wiejskim. Zobacz jak styl cottage został podkreślony dzięki ceglanej dekoracji.

Loftowa kuchnia

Płytki ceglane to bardzo uniwersalny materiał dekoracyjny – pasuje zarówno do tych nowoczesnych, jak i tradycyjnych, klasycznych wnętrz. Może działać na zasadzie kontrastu z nowoczesną przestrzenią lub dopełnieniu na przykład stylu cottage.

Naturalny kolor płytek ceglanych pasuje do beży, brązów, bieli, czerni… Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Możliwości są nieskończone, a dobór dodatków i aranżacja końcowa zależy już tylko od Ciebie.

Styl cottage bierze swoją charakterystykę oraz nazwę z angielskiego “cottage”, oznaczającego wiejską chatę. Jego charakter stał się inspiracją do powstania trendu wnętrzarskiego gwarantującego przytulność, komfort oraz ciepło. Sofa obita bawełniana lub lnianą tkaniną, drewniane meble, okrąły stół na jednej nodze… dorzućmy do tego zestawu płytki ceglane i cieszmy się wyjątkowym wnętrzem w stylu cottage!

Do takich wnętrz również świetnie nadadzą się ceglane płytki podłogowe, które zagwarantują wyjątkowy efekt końcowy. Takie cegiełki na podłogę można zastosować do każdego pomieszczenia – kuchni, łazienki, salonu, przedpokoju… pamiętaj o odpowiedniej impregnacji i ciesz się niepowtarzalnym efektem 🙂

Płytki ceglane doskonale sprawdzą się we wnętrzach o stylu cottage – stara cegła podkreślona fugą w kolorze starej bieli nada rustykalnego charakteru. Możesz zastosować płytki na ścianę lub podłogę. Wybór należy do Ciebie!