Urodziny Ceglanego Renesansu! Wszystkie płytki RETRO 105 zł m2! *wietrzenie magazynu Sprawdź

Oficjalny Sklep Ceglany Renesans

dostawa Wysyłka 24 h

darmowa wycena Darmowa wycena

MARIO BUDOWLANIEC — współpraca z Ceglanym Renesansem. Montaż starej cegły na ścianie — niepowtarzalna dekoracja ścienna

Jakiś czas temu podjęliśmy udaną współpracę z Mariem Budowlańcem — specem od jakiegokolwiek montażu elementów wnętrz, podłóg, armatury, ścian, kafelek, listewek… wszystkiego, co związane z remontami! Podjął się również montażu naszych wspaniałych płytek ceglanych Rustykalnych Loft. Cudna realizacja i bardzo udana współpraca.

Mario Budowlaniec, czyli Mariusz Piotrowski to bezapelacyjny spec od remontów i wykończeń wnętrz. Od 2014 roku prowadzi kanał na youtube prowadząc szczegółowe instruktaże dla każdego przeciętnego “Kowalskiego”. Nauczymy się jak położyć podłogę, zamontować brodzik, prawidłowo pomalować ściany, czy położyć ceglane płytki.

Pan Mariusz pojął się montażu pięknych płytek ceglanych z naszej oferty — tworząc niepowtarzalny klimat i wspaniałą kompozycję ze starej cegły — pełny filmik montażowy możecie zobaczyć na naszym kanale youtube: TUTAJ.

Filmik został uzupełniony o instrukcję wycinania otworów pod gniazdka, aby wyglądały estetycznie i spełniały swoją funkcję. Również udzielił kilku wskazówek jak fugować, aby efekt był naturalny i nie zajął zbyt wiele czasu.

Z pewnością dzięki szczegółowemu i obrazowemu instruktażowi każdy z nas jest w stanie położyć samodzielnie płytki ceglane i cieszyć się ich widokiem na długie lata! Bo cegła na ścianie to od lat niezmiennie stylowe i wyjątkowe wykończenie naszych wnętrz.