Cegmar – płytki ceglane

Cegmar – Płytki ceglane

Cegmar – Płytki ceglane

Płytki ceglane klinkierowe, z cegły rozbiórkowej, narożniki, retro, klasyczne, płytki klasyczne, płytki z lica cegły, cegły.

Płytki licowe – płytki licowe (zewnętrzne warstwy cegły) urzekają swoim niepowtarzalnym stylem, ich struktura jest pofałdowana, wiernie oddaje piękno starej cegły.

Płytki ze środka (płytki ceglane) – charakteryzują się pięknym regularnym kształtem oraz niebanalną

Narożniki – stosowane są do wykonania rogów, mają kształt litery L

Jesteśmy firmą prężnie działającą w dziedzinie budowlano-dekoracyjnej. Płytki ceglane płytki klinkierowe i inne to wyrób polskiego producenta.
Co Nas odróżnia od pozostałych firm? Z całą pewnością niebanalne podejście do odzyskiwania historycznej cegły.
Odzyskujemy cegłę tylko i wyłącznie w sposób ręczny – nie używamy żadnego ciężkiego sprzętu.
Cały proces rozbiórki domu jest wykonywany metodą gospodarczą – odzyskujemy i bardzo dokładnie techniką ręczną czyścimy każdą cegłę osobno (przy czym są one starannie selekcjonowane). W ten sposób struktura cegły pozostaje nienaruszona, jej jakość jest bardzo wysoka.
Cegła ta jest mocna, trwała, nieuszkodzona. Płytki ceglane są najwyższej jakości. Prace wykonywane przez ciężkie sprzęty niszczą cegłę, która nadaje się już tylko na gruz.
Nasz sposób pozyskiwania materiałów rozbiórkowych pozwala na zachowanie nietkniętej gramatury, przez co materiał jest najwyższej klasy. .
Zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą płytek ceglanych – są one cięte z ręcznie formowanych, wypalanych w piecu cegieł.
W galerii znajdziecie Państwo inspiracje do aranżacji pomieszczeń. Zachęcamy do zapoznania się z Naszą pełną ofertą oraz odwiedzenia strony na Facebooku.

Masz Pytania o Płytki ceglane napisz do nas! Odpowiadamy w ciągu 1 dnia roboczego
zapraszamy do kontaktu z nami klikając TUTAJ

Marek Pochcioł
tel. (+48) 694 320 721

e-mail cegmar.p@gmail.com

Rodzaje dostawy (wedle życzenia klienta):

1. Odbiór osobisty.

2. Przesyłka kurierska.

3. Transport wykonywany przez naszą firmę CEGMAR po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu ceny i terminu.
W razie wyboru tej opcji prosimy o telefon pod numer telefonu (+48) 694 320 721, (+48) 517 647 700 lub kontakt przez formularz kontaktowy dostępny TUTAJ.

Płytki pakowane są w kartonach po 0.5 m2 -15 kg.

Tagged with: