Doceń piękno starej cegły

baner - promocja na cegły

Luksusowy towar dla wymagającego Klienta

Polski Producent – gwarancja najwyższej jakości ! Wspaniała cegła dekoracyjna dla Twojego wnętrza.

Zamów próbki płytek ceglanych

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi cegłami dekoracyjnymi ale nie wiesz czy CI się spodobają zamów próbkę starej cegły i oceń sam !

Polecane produkty !

Nowość

STÓŁ VINTAGE

Ciekawe rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

Często zadawane pytania

Tutaj postaramy się odpowiedzieć na kilka często zadawanych pytań odnośnie naszych cegieł na ścianę.

Jak długo muszę czekać na przesyłkę ?

Ze względu na fakt, że jesteśmy producentem płytek z cegły nasze zamówienia wysyłane są bezpośrednio z naszego magazynu w ciągu 24 godzin !

Czy istnieje możliwość dowozu płytek ?

Oczywiście istnieje możliwość po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu i ceny. W razie wyboru tej opcji prosimy o telefon pod numer telefonu (+48) 694 320 721.

Czy w swej ofercie posiadacie Państwo montaż płytek ?

Współpracujemy z firmą, która zajmuje się profesjonalnym montażem naszych płytki. Prosimy o telefon !

Czy po wyłożeniu ścianki płytkami muszę je czymś dodatkowo zabezpieczyć ?

Zawsze doradzamy naszym Klientom, by po zakończeniu prac montażowych odpowiednio zaimpregnować płytki – nie muszą Państwo, ale warto to zrobić, wówczas płytki nabierają wyrazistego koloru, są chronione przed zanieczyszczeniami, mrozem, wodą.

Aktualności

Zobacz nasze pomysły na ciekawe i efektowe wykorzystanie płytek z cegły.

Jak uzyskać efekt starego muru ?

Panujący od kilku lat trend na ozdabianie ścian we wnętrzach płytkami z cegły zdaje się nie tracić na zainteresowaniu dekoratorów. Niewielkie płytki ceglane doceniane są od lat za swoje wyjątkowe właściwości. Nie tylko zabezpieczają one ściany przed zabrudzeniami, lecz także dodają wnętrzu pożądanego uroku z pogranicza industrializmu. Dlaczego płytki z cegły to dobre rozwiązanie i czy trend ten nie […]

Cegła Retro do Mieszkania

Mieszkanie w stylu retro z płytek ceglanych. Jednym z najpopularniejszych trendów we współczesnej aranżacji wnętrz jest styl retro. Powodem jest niezwykle ponadczasowe przemieszanie elementów stylistyki lat 50, 60 i 70 z nowoczesnym wzornictwem. W takim właśnie wnętrzu swoje drugie życie rozpocznie ukochany stary kredens po babci, dębowa skrzynia znaleziona na wyprzedaży, czy klasyczny biblioteczny regał. […]